برنامه ای برای شناسایی جانبازان بدون درصد نداریم

برنامه ای برای شناسایی جانبازان بدون درصد نداریم

اظهارات جدید رئیس بنیاد شهید

۷۷۰۸۵۸

برنامه ای برای شناسایی جانبازان بدون درصد نداریم

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بنیاد شهید برنامه ای برای شناسایی جانبازان بدون درصد ندارد و جانبازان باید خود برای پیگیری امور به بنیاد شهید مراجعه کنند.

سفیر خوزستان بنقل از وبلاگ جانبازان شیمیایی ایران/ حجت الاسلام علی محمد شهیدی با بیان اینکه دبیرخانه شورای عالی توسعه فرهنگ ایثار و شهادت کار خود را رسما آغاز کرده است، گفت: این فرهنگ باید از مدارس و دانشگاه ها آغاز شود.

وی مهمترین بخش از خدمات رسانی بنیاد شهید به ایثارگران را خدمت رسانی به والدین شهدا و جانبازان عنوان کرد و اظهار داشت: هم اکنون والدین شهدا و جانبازان پا به سن گذاشتند و درمان و بهداشت این عزیزان مهمترین دغدغه ما است تا خیالشان راحت باشد و این مهم برای ۸۵ درصد ایثارگران محقق شده است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پاسخ به اینکه برنامه ای برای جانبازان بدون درصد و پرونده دارید، گفت: برنامه ای در این خصوص نداریم و خود جانبازان باید به بنیاد شهید مراجعه کرده و مدارک خود را ارائه کنند و پس از رفتن به کمیسیون پزشکی در صورت احراز برای آنها درصد تعیین می شود.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

1572 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فرهنگی،اجتماعی سفیر - safeir.ir است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Translate »