بیانیه بسیج ادارات دزفول به مناسبت روز جهانی قدس

بیانیه بسیج ادارات دزفول به مناسبت روز جهانی قدس
بیانیه بسیج ادارات دزفول به مناسبت روز جهانی قدس


بسیج ادارات شهرستان دزفول درمورد روز جهانی قدس، روز فریاد رهایی فلسطین از چنگال صهیونیست‌های غارتگر، روز مقابله مستضعفین با مستکبرین بیانیه ای صادرکرد.

به گزارش سفیر خوزستان بنقل از روابط عمومی بسیج ادارات دزفول؛متن بیانیه بسیج ادارات شهرستان دزفول به شرح ذیل است:

روز قدس فقط روز فلسطین نیست، روز اسلام است؛ روز حکومت اسلامی است. روزی است که باید به ابرقدرت‌ها فهماند که دیگر آنها نمی‌توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند.حضرت امام خمینی(ره)

روز قدس نماد آزادی خواهی، ظلم ستیزی، وحدت و همدلی امت اسلامی است تا با خروش یکپارچه علیه ظلم و بیداد، پرچم عدالت طلبی را در جهان برافراشته و لبیک گویان به فریاد همیشه خروشان امام خمینی(ره) برای آزادی بیت‌المقدس، ظرفیت و توان خویش را به رخ زیاده خواهان عالم بکشند.

این بیانیه می افزاید: این روز نشانگر اهمیت غیر قابل انکار مسئله ی آزادی فلسطینیان از یوغ غده ی سرطانی صهیونیسم و بیانگر این نکته مهم است که آزادی قدس شریف نه تنها هیچ وقت از خاطر مسلمانان فراموش نمی شود بلکه روز به روز آرمان فلسطین و فریاد مظلومیت مستضعفین، از دل ملت هایی شنیده می شود که سالها تحت سیطره یک مشت مستبد خودباخته هستند.

درادامه این بیانیه آمده است:مشت‌های گره‌کرده مسلمانان روزه‌دار در روز جمعه  ۱۹ تیرماه علاوه بر محکوم کردن جنایت‌های رژیم کودک‌کش اسرائیل، به سوی رژیم جنایتکار آل سعود پرتاب می‌شود که مدتی است روی رژیم صهیونیستی را در آدمکشی و جنایت سفید کرده و کودکان و زنان مظلوم یمن را به میهمانی بمب‌ها و موشک‌های آمریکایی فراخوانده است. بی‌تردید پیام این مشت‌ها و فریادها تا آن سوی مرزها هم می‌رود و شبکه پوشالی داعش را به لرزه درمی‌آورد.

بسیج ادارات شهرستان دزفول ضمن محکومیت جنایات اشغالگران و صهیونیست‌های غارتگر و حامیان غربی آنان یک بار دیگر با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) تجدید عهد و پیمان بسته و در روز جمعه، همگام با مردم خداجوی ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت نموده و از آحاد مردم همیشه در صحنه و روزه‌داراین شهرولایتمدار دعوت می‌نماید با حضور در راهپیمایی روز قدس مرحمی بر آلام مردم زجرکشیده و به خاک و خون کشیده غزه باشند و لرزه بر اندام پوشالی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی بیاندازند.

 

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

1571 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فرهنگی،اجتماعی سفیر - safeir.ir است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Translate »