بیانیه بسیج ادارات شهرستان دزفول به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان

بیانیه بسیج ادارات شهرستان دزفول به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان

بیانیه بسیج ادارات دزفول با صدور بیانیه ای به مناسبت فرا رسیدن ۱۳ آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی برای حضور پرشور در راهپیمایی این روز اعلام آمادگی کرد.
در این بیانیه که نسخه ای از آن به دفتر سایت خبری سفیرخوزستان ارسال شده، آمده است: روابط ما با آمریکا رابطه مظلوم با ظالم و غارت شده و غارتگر است؛ ما تحت حمایت آمریکا و هیچ قدرتی نیستیم و آنهایی که خواب رابطه با آمریکا را می بینند خدا بیدارشان کند.
این بیانیه می‌افزاید: حماسه ۱۳ آبان ثابت کرد که تمام قدرت‌های به اصطلاح عظیم شیطانی و طاغوتی از درون پوچ و پوشالی هستند و ۱۳ آبان به مستضعفان آموخت که می‌توانند چپاولگران را به زباله‌دان تاریخ بسپارند.
در ادامه بیانیه حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول ذکر شده است: ۱۳ آبان نماد استقامت، ایستادگی و توکل ایرانیان به ذات اقدس الله و عدم تردید آن‌ها در تحقق وعده الهی است، امسال ۱۳ آبان با طلیعه ماه محرم، ماه آزادی و حقیقت و عزت‌طلبی امام حسین(ع) همزمان شده است تا صدای هیهات مناالذله ملت ایران با حماسه عاشورا پیوند بخورد و به دنیا نشان دهد که ایران و ایرانی در برابر فشارهای سیاسی، نظامی و اقتصادی حاضر نیست عزت و سربلندی خود را زیر پا بگذارد.
حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول دراین بیانیه تاکید کرد: مرگ بر آمریکا ملت ایران نیز تداوم همان هیهات من‌الذله امام حسین(ع) در دشت کربلا است و تجربه بیش از نیم‌قرن خصومت آمریکایی‌ها با ملت ایران و تحلیل گران منصف دنیا نشان داده است که راه غلبه بر مشکلات و سختی‌ها همین عزت طلبی و سر فرود نیاوردن در برابر زیاده‌خواهی‌های ایالات متحده است.
در بخش دیگری ازاین بیانیه اضافه شده است: ما بسیجیان ادارات با گرامیداشت این روز بزرگ به جهانیان اعلام می‌داریم که با پیروی از رهبری حکیم و دانشمند خود ذره‌ای از آرمان‌های انقلاب و در رأس آنها استکبار ستیزی و استقلال‌طلبی کوتاه نمی‌آییم و با برگزیدن مطالبات رهبری به عنوان نقشه را به حرکت در مسیر نیل به حکومت جهانی مهدی (عج) به مبارزه همه‌جانبه با ظلم و ظالم در سراسر دنیا ادامه می‌دهیم.
حوزه بسیج ادارات شهرستان دزفول ، همگام با امت حزب الله در راستای تجدید پیمان با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب اسلامی و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب و میثاق با شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی، با حضور گسترده و پرشور خود در مراسم ۱۳ آبان و در عرصه رسانه‌های دیداری، شنیداری و سایبری ضمن انزجار و نفرت از استکبار جهانی بر لزوم هشیاری و ایستادگی مسئولان نظام جمهوری اسلامی، دولت و مردم بزرگوار ایران در مقابله با وعده‌های پوشالی دشمنان قسم‌خورده اسلام تاکید می‌کند.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

1572 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فرهنگی،اجتماعی سفیر - safeir.ir است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Translate »