رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول:بسیج و بسیجی همیشه در خط مقدم جبهه فرهنگی وجود دارد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول:بسیج و بسیجی همیشه در خط مقدم جبهه فرهنگی وجود دارد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول:بسیج و بسیجی همیشه در خط مقدم جبهه فرهنگی وجود داردرئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان دزفول نقش قشر کارگر وکارمند ی در ایجاد توسعه گفت: بسیج و بسیجی همیشه در خط مقدم جبهه فرهنگی وجود دارد و در حال حاضر خط مقدم ما تولید ملی و ایجاد اشتغال زایی است که این ها در خنثی کردن تحریم ها و ایجاد توسعه کمک خواهند کرد.
به گزارش سفیر خوزستان بنقل ازروابط عمومی بسیج ادارات دزفول،دکترپریدارکه مهمان نشست فرماندهان ،مربیان وشورای حوزه بسیج ادارات و شورای قشر و شورای امربمعروف بود،به پتانسیل های موجود در بسیج اشاره کردو گفت: نیروی کار، سرمایه، مواد اولیه، فناوری و نوآوری اینها درواقع نیازمندی های تقویت و توسعه تولید ملی هستند.
وی درادامه بیان کرد: بسیج باتوجه به اینکه در همه اقشار گستردگی دارد، در تامین و ایفای نقش در همه این موارد می تواند موثر باشد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرستان دزفول اظهار کرد: بسیج علمی در ارتقاء علم و فناوری و نیازمندی های مربوط به حوزه دانش و تولید می توان پیش گام باشد.
فرمانده بسیج ادارات شهرستان دزفول نیزدراین نشست به شجره طیبه صالحین اشاره کرد و اظهار داشت : شجره طیبه صالحین محوری‌ترین برنامه بسیج ادارات در سال جاری بوده است و تمام برنامه‌های این حوزه پیرامون این هدف اجرا شده است.
سید عزیزاله پژوهیده بیان داشت :حلقه‌های صالحین باید شکافی را که دشمن بین نسل امروز و فرهنگ ایثار و شهادت ایجاد کرده است را از پیش رو بردارد.
وی طرح حلقه‌های صالحین را فرصتی مناسب جهت تحقق اهداف فرهنگی، معنوی و سیاسی دانست و گفت: حلقه های صالحین باید فضای برای نظریه پردازی در خصوص مسائل کنونی کشور در زمینه های فرهنگی، معنوی و سیاسی ایجاد نماید.
فرمانده بسیج ادارات شهرستان دزفول افزود: نشست شورای قشر و شورای امربمعروف می تواند کمک به سزایی در آسیب شناسی ادارات انجام دهد
وی اظهار کرد: بسیج موثرترین عامل انسانی و حقیقت منحصر به فرد ناشی از یک تفکر عمیق دینی و اعتقادی در جمهوری اسلامی است و اعضای این سازمان با ایمان عمیق توام با عواطف، همه توان خود را در خدمت منافع نظام به کار می گیرند.
پژوهیده درپایان به تشریح ماه مبارک رمضان پرداخت وگفت: پس از یک ماه میهمانی خدا اگر توان مصداق دعای شریف “الهم غیر سوء حالنا به حسن حالک ” باشیم بهترین استفاده را از این ماه پر از خیر و برکت نموده ایم.۲۰۵۸۶۲۱۱۸۲۱۳۸۴۷۱۸۲۱۱۶۵۱۴۱۸۲۹۱۸۱۹۶۱۸

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

1572 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فرهنگی،اجتماعی سفیر - safeir.ir است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Translate »