فرزند جانباز اعصاب و روان دوران دفاع مقدس: پدرم ۷۰ روز از خانه بیرون رفت اما هنوز برنگشته است

فرزند جانباز اعصاب و روان دوران دفاع مقدس: پدرم ۷۰ روز از خانه بیرون رفت اما هنوز برنگشته است
فرزند جانباز اعصاب و روان دوران دفاع مقدس: پدرم ۷۰ روز از خانه بیرون رفت اما هنوز برنگشته است

«هادی مارسولی» فرزند جانباز «محمدحسین مارسولی»، گفت: پدرم ۷۰ روز قبل از خانه خارج شد و هنوز بازنگشته است.

سفیر خوزستان/فرزند این جانباز؛ درگفت وگو با روابط عمومی سپاه ناحیه بسیج شهرستان دزفول افزود: پدرم به بیماری اعصاب و روان دردوران ۸سال طلایی دفاع مقدس از خانه خارج شد اما تاکنون بازنگشته است.

کربلایی «محمدحسین مارسولی»، جانباز اعصاب و روان دفاع مقدس که در سن ۲۳ سالگی برای دفاع از میهن اسلامی به جبهه های جنگ علیه باطل شتافت، بر اثر انفجارات شدید خمپاره های جنگی در منطقه عملیاتی دچار موج گرفتگی شده و به درجه جانبازی نائل گردید.

این رزمنده دفاع مقدس که از نیروهای اطلاعات عملیات نیز بوده، همچون دیگر جانبازان اعصاب و روان شرایط سختی را پس از مجروحیت سپری و بارها در طول این سالها دچار شک عصبی شده و از نگاه او  همچنان دردوران جنگ قراردارد.

«هادی مارسولی» گفت: پدرم براثرحضورمستمردردوران دفاع مقدس دچار بیماری اعصاب و به اصطلاح موجی شده است وباتوجه به اینکه ازنیروهای اطلاعات عملیات بوده احساس می کندکه همچنان در میدان نبرد است.

وی افزود:  درتاریخ پنجم تیرماه امسال بود که پدرم به منطقه دره قره احمدی بالاتر از پادگان قدس دزفول به منظور شناسایی می رود ولی تا کنون با گذشت بیش از ۷۰ روز به منزل بازنگشته است.

فرزند این جانباز، با اشاره به جستجوهای میدانی در منطقه، گفت: با وجود اعلام این خبر به ارگانهای مختلف و دستگاه های امنیتی و نظامی و گشت زنی های مختلف در منطقه بدلیل صعب العبور بودن و گستردگی منطقه تا کنون هیچ گونه خبری از پدرم به دست ما نرسیده است.

هادی مارسولی، ضمن درخواست التماس دعای فراوان از عموم شهروندان با بیان اینکه پدرم در روز خروج از منزل لباس  نارنجی ، قد ۱۷۰ سانتیمتر، موی سفید و سنی ۵۹ ساله  بود؛ گفت: چنانچه خبر یا نشانه ای ازپدرش دریافت شد با شماره موبایل ۰۹۱۶۸۸۷۷۱۴۴ تماس گرفته شود.

نقل از دزتایمز

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

1572 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فرهنگی،اجتماعی سفیر - safeir.ir است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Translate »