فرمانده بسیج ادارات دزفول: ملت ایران با داشتن شهدای غیور در تاریخ به خود میبالد

فرمانده بسیج ادارات دزفول: ملت ایران با داشتن شهدای غیور در تاریخ به خود میبالد

فرمانده بسیج ادارات شهرستان دزفول گفت: ملت ایران با داشتن شهدای غیور در تاریخ به خود میبالد چرا که این شهدا با رشادت در مقابل دشمن ایستادند و اجازه ندادند دست پلید دشمن به این آب و خاک دراز شود.
به گزارش سفیر خوزستان بنقل از روابط عمومی حوزه بسیج ادارات دزفول،سید عزیزاله پژوهیده درنشست شورای فرماندهان پایگاه های بسیج وشورای حوزه ادارات این شهرستان افزود: شهدای ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس و پس از آن اجازه ندادند دست دشمن به این آب و خاک دراز شود وتداوام راه شهدا ادامه دارد.
وی با اشاره به نقش شهدا در پاسداری از ارزش‌ها، تصریح کرد: شهدای مدافع حرم نیز بی‌شک از همین شهدای مبارز در راه حفظ اسلام و ارزش‌های آن است که با تقدیم جان خود در این راه نام خود را تا همیشه ماندگار کردند.
وی خاطر نشان کرد: مملکتی که به فرمان امام خمینی (ره) به پیروزی رسید و با خون شهدا آبیاری شد، ذلت و سرافکندگی ندارد؛ چراکه از ابتدای پیروزی این نظام معنویت و روح خدایی در آن وجود دارد؛ بنابراین خداوند حافظ و نگهدار این نظام است.
فرمانده بسیج ادارات شهرستان دزفول ادامه داد: در حلقه‌های شجره طیبه صالحین باید علاوه بر مباحث دینی به مباحث روز نیز توجه شود؛ چراکه ایجاد تنوع در موضوعات می‌تواند یکی از عوامل جذب به‌خصوص جوانان باشد.
وی خطاب به حاضران تصریح کرد: روز مصیبت و گرفتاری انسان‌ها، روز مرگ است؛ نکند امروز گرفتار دام دشمن شویم و روز مرگ از اعمال نسنجیده خود پشیمان باشید؛ چراکه دشمن ظالم و ستمکار هر کاری برای دور شدن مسلمانان از خداوند انجام می‌دهند؛ در حقیقت آن‌ها دست در دست شیطان دارند.
پژوهیده در ادامه داد: امروز دل هیچ استکباری به حال مسلمانان نمی‌سوزد و با نهایت بی‌رحمی زنان و کودکان بی‌گناه را قتل‌عام می‌کنند؛ یکی از اهداف دشمنان ایجاد فاصله میان شیعه و سنی است؛ پس باید مراقب تک‌تک نقشه‌های دشمن باشیم.
وی ادامه داد: جهان به سرعت به سمت استقبال از امامشان حرکت می کند و خیزش ملت ها به رهبری امامشان بساط ظلم را خواهد برچید.
فرمانده بسیج ادارات شهرستان دزفول با بیان اینکه بشریت برای رسیدن به کمال ، نیازمند ایجاد بسترهای لازم برای ظهور است، تصریح کرد: سراسر تاریخ نشان دهنده این است که مستکبران همواره با نقشه های شوم خود زمینه ها را برای عدم دستیابی ملت ها به جریان زلال و حیات بخش ظهور را فراهم می کرده اند و این نقشه ها به نتیجه نرسیده و نمی رسد.

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

1572 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فرهنگی،اجتماعی سفیر - safeir.ir است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Translate »