قهرمان آسیا مدال طلای خود را به مادر سه شهید در دزفول اهدا کرد

قهرمان آسیا مدال طلای خود را به مادر سه شهید در دزفول اهدا کرد
قهرمان آسیا مدال طلای خود را به مادر سه شهید در دزفول اهدا کردسفیر خوزستان/ بنقل ازروابط عمومی بسیج ادارات دزفول،در آیینی که به منظور تجلیل از صبر و استقامت مادر سه شهید دفاع مقدس در دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول برگزار شد مدال طلای این سرباز بسیجی به مادر شهیدان عبدالمجید،عبدالحمید و محمدرضا صالح نژاد اهدا شد.

این سرباز وظیفه کسب مدال قهرمانی مسابقات کشتی آسیایی ژاپن را در مقابل ایثار ، فداکاری و صبر خانواده معظم شهدا اقدامی ناچیز دانست و گفت:با وجودی که برای کسب این مقام تلاش زیادی کردم اما کار من در برابر ایثار شهدا بسیار ناچیز است.

وی افزود:برای ادای دین به خانواده معظم شهدا مدال طلای مسابقات آسیایی خود را به مادر شهیدان صالح نژاد اهدا کردم.

نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول نیز در این آیین گفت:شهدا ستاره ایثار،مقاومت و اسطوره فداکاری هستند که خودباوری ،ایمان و اعتماد بنفس آنها غیرقابل توصیف است.

حجت الاسلام سید اسماعیل علوی ضمن تقدیر از خانواده شهیدان صالح نژاد به ویژه مادر این شهدا به دلیل صبر و استقامت گفت:هرکدام از این شهدا الگو و اسوه بودند که از مادیات گذشتند.

فرمانده بسیج ادارات دزفول نیز در این آیین گفت: وقتی ورزشکار دزفولی در اقدامی مدال طلای خود را تقدیم به مادر شهید کرد مبنای کار ما انتخاب مادر شهیدی بود که سه شهید را در دوران دفاع مقدس تقدیم کرده است.

سید عزیزالله پژوهیده با اشاره به اینکه در دزفول دو خانواده روغنی و صالح نژاد سه شهید در دوران دفاع مقدس تقدیم کرده اند افزود: این مدال طلای بازیهای آسیایی به صورت نمادین و به نمایندگی از همه مادران شهید به مادر شهیدان صالح نژاد تقدیم شد.

وی با اشاره به خاطراتی از شهیدان صالح نژاد گفت:شهید عبدالمجید صالح نژاد در سن ۲۶ سالگی ،شهید عبدالحمید صالح نژاد در سن ۲۴ سالگی و شهید محمدرضا صالح نژاد در سن ۱۹ سالگی به شهادت رسیدند که باید ایثارگری این سه شهید در تاریخ ثبت شود.

در این آیین همچنین توسط دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول از مادر شهیدان صالح نژاد و ورزشکار بسیجی با اهدای هدایایی تجلیل به عمل آمد.

دانلود (۲)دانلودimagesدانلود (۱)

 

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

1572 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فرهنگی،اجتماعی سفیر - safeir.ir است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Translate »