محفل انس با قرآن در دزفول برگزار شد.

محفل انس با قرآن در دزفول برگزار شد.

محفل انس با قرآن در دزفول برگزار شد.همزمان با ایام ماه مبارک رمضان، محفل روحانی و نورانی انس با قرآن با حضورفرماندهی سپاه ناحیه دزفول،فرماندهان پایگاه ها وشورای قشر .شورای امربمعروف و سرگروههای حلقه های صالحین بسیج کارمندی وکارگری شهرستان دزفول در نمازخانه اداره تعاون روستایی این شهربرگزار شد .
به گزارش سفیر خوزستان بنقل ازروابط عمومی بسیج ادارات دزفول،فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول دراین آیین نورانی گفت: هدف از برگزاری محفل انس با قرآن را فرصتی برای انس بیشترکارکنان ادارات و جوانان با قرآن وبهره گیری ار الگوهای قرآنی دانست.
سرهنگ عبدالامیرمحتشمی راد افزود: با توجه به هجمه های گسترده فرهنگی دشمنان علیه کشورمان، باید حرکت های عمیقی برای تثبیت و بقای بنیان های دینی، اعتقادی و فرهنگی جامعه صورت گیرد.
وی تصریح کرد:معتقدیم قرآن کتاب همه شئون زندگی است و تربیت، اخلاق، شهادت،بیداری اسلامی، اقتصاد اسلامی و… در آن برای تعالی انسان مومن وجود دارد.
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان دزفول ضمن برشمردن فضیلت‌های کلام خدا و تأکیدات مقام معظم رهبری در جهت ترویج آن در بین کودکان و نوجوانان بر نهادینه کردن آن در بین قشر نوجوان و جوان تأکید کرد و گفت: اگر بتوان فرهنگ قرآنی را در بین مردم نهادینه کرد، قطعاً پیامد آن، فرهنگ جهاد وایثار و از خود گذشتگی و زندگی بر اساس آموزه‌های دینی و قرآنی خواهد بود که این امر استحکام خانواده‌ها را در پی خواهد داشت.
سرهنگ محتشمی راد؛ فضای سیاسی امروز را بسیار غبارآلود و پیچیده توصیف کرد و برای رفع

این معضل تشخیص فضا را با بصیرت و شناخت بالا بیان کرد.
فرمانده حوزه بسیج کارمندی وکارگری شهرستان دزفول نیزطی سخنانی در این مراسم اظهار داشت: تفکر مردم ما این است که بسیج و بسیجی در جامعه ما ارزشی بوده و به‌ واسطه این قداست به یقین از جایگاه والایی برخوردار است.
سیدعزیزاله پژوهیده؛ ماموریت اصلی بسیج را استفاده از توانمندی واستعدادهای مردمی در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ذکر کرد وگفت: قدرت بسیج متکی بر توانمندی و توانایی‌های مردم است.
وی افزود: در بعد فرهنگی بسیج باید با امر به معروف و نهی از منکر، افراد را از معضلات جامعه و تهاجم فرهنگی دشمن و راه‌های مقابله با آن آگاه سازد.
فرمانده حوزه بسیج کارمندی وکارگری شهرستان دزفول ضمن تأکید بر ضرورت برگزاری جلسات حلقه‌های صالحین برای این دوحوزه بسیج تصریح کرد: از جمله وظایف اصلی فرماندهان پایگاه‌های بسیج ادارات برگزاری کلاس‌های آموزشی
درخصوص ترویج و توسعه سبک زندگی اسلامی برای کارکنان و تشکیل جلسات مستمرحلقه صالحین است.
پژوهیده در پایان عنوان کرد: بسیج باید محور وحدت باشد و با پویایی،برنامه‌ریزی و اجرای به موقع برنامه‌های ابلاغی در مسیر تعالی نظام حرکت کند.
رییس اداره تعاون روستایی دزفول نیزدراین آیین معنوی ونورانی اظهار داشت:حضور مردم در صحنه‌ها باعث ایجاد امنیت و اقتدار کشور و برای مسئولان دلگرمی است تا بتوانند مقابل دشمن بایستند.
مهندس رضا هودگر بیان داشت: امروز به برکت خون پاک شهدا و هدایت امام ورهبری حرف اول را در منطقه می‌زنیم.

۳۸۲۷۱۷۶۱۹۳۸۲۳۵۸۸۱۹۳۸۳۷۳۷۸۱۹

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

1559 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فرهنگی،اجتماعی سفیر - safeir.ir است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Translate »