مسابقات فوتسال کارکنان این واحد دانشگاهی( جام رمضان۹۴) به همت امور ورزشی بسیج اداری دانشگاه آزاد واحد دزفول برگزار گردید

مسابقات فوتسال کارکنان این واحد دانشگاهی( جام رمضان۹۴) به همت امور ورزشی بسیج اداری دانشگاه آزاد واحد دزفول برگزار گردید
مسابقات فوتسال کارکنان این واحد دانشگاهی( جام رمضان۹۴) به همت امور ورزشی بسیج اداری و همکاری بی دریغ دکتر تنورساز مدیرکل امور ورزش واحد، به سرپرستی مهندس هوشنگ مکتبی در مجتمع ورزشی امام علی(ع) برگزار گردید.

سفیر خوزستان به گزارش مرکز خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول؛ مسابقات فوتسال کارکنان این واحد دانشگاهی( جام رمضان۹۴) به همت امور ورزشی بسیج کارمندی و همکاری بی دریغ دکتر سعید تنورساز مدیر کل امور ورزش واحد،  به سرپرستی مهندس هوشنگ مکتبی در مجتمع ورزشی امام علی(ع) برگزار گردید.

در این دوره از مسابقات که با حضور ۷۰ نفر ورزشکار در ۱۱ شب و به صورت دوره ایی برگزار شد، ۷ تیم( اداری، کارگاه ها، حوزه ریاست، سما، خدمات، اساتید و انتظامات) با یکدیگر به رقابت پرداختند.

دراختتامیه این مسابقات “غلامعلی پوررضایی فرمانده بسیج کارمندی دانشگاه آزاد واحد دزفول” به تشریح جام رمضان امسال پرداخت و ضمن قدردانی از زحمات امور ورزشی واحد با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ورزش که فرمودند: “امر به ورزش امربه معروف است” و “توصیه من به جوانان تحصیل، تهذیب و ورزش است” ، از ایجاد روحیه نشاط و شادابی و رقابت سالم سخن به میان آورد و اهداء کاپ اخلاق را در مسیر ترویج فرهنگ اخلاق و جوانمردی در ورزش دانست.

  حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا امامیان، رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد نیز ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این مسابقات از جایگاه ورزش در اسلام و روایات سخن به میان آورد.

در ادامه این مراسم با حضور دکتر ناصر سراج خرمی رئیس واحد دزفول و سید عزیزالله پژوهیده فرمانده بسیج ادارات .کارمندی و کارگری شهرستان دزفول از تیم های اول تا سوم تقدیر و کاپ مسابقات تقدیم گردید.

بر اساس این گزارش تیم های فوتسال سما، خدمات و کارگاه ها به ترتیب به مقام اول تا سوم این مسابقات دست یافتند و همچنین تیم حوزه ریاست با شش بازی بدون دریافت کارت و اخطار، شایسته دریافت کاپ اخلاق گردید.

_MG_0200_MG_0057..._MG_0074_MG_0171_MG_0173_MG_0176_MG_0035_MG_0036_MG_0037

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

1572 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فرهنگی،اجتماعی سفیر - safeir.ir است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Translate »