مشق ایثار توسط دختر و همسر شهید مدافع حرم در شهرستان دزفول

مشق ایثار توسط دختر و همسر شهید مدافع حرم در شهرستان دزفول

♦️اهداء هزینه جشن تولد دختر اولین شهید مدافع حرم شهرستان دزفول شهید امیر علی هویدی به گروه جهادی سفیران ایثار برای کمک به نیازمندان
♦️به گزارش روابط عمومی گروه جهادی سفیران ایثار شهرستان دزفول. جلوه های ایثار هر بار خود را به نوعی نمایان میکند و این بار اهداء هزینه ی جشن تولد فرزند شهید به گروه جهادی سفیران ایثار شهرستان دزفول برای کمک به نیازمندان جامعه
♦️یسنا هویدی فرزند اولین شهید مدافع حرم شهرستان دزفول هزینه مراسم جشن تولد ۹ سالگی خود را به گروه جهادی سفیران ایثار و گروه جهادی عاشقان ثارالله برای کمک به نیازمندان اهدا کرد.
♦️هر ساله تاریخ پنجم خرداد ماه تولد یسنا هویدی می باشد و امثال با وجود بیماری کرونا و مشکلاتی که در این خصوص برای تعدادی از همشهریانمان به وجود آمده است یسنا خانم و مادرشان در پویش کمک به نیازمندان پیوسته و تصمیم گرفتند هزینه مراسم جشن تولد را جهت رفع مشکلات مددجویان گروه جهادی سفیران ایثار اهدا نمایند.
♦️شهید امیر علی هویدی متولد سال ۱۳۶۰ دوم آبان ۱۳۹۴ در نبرد با تکفیری ها در سوریه به شرف شهادت نائل آمدند. یسنا هویدی در موقع شهادت پدر در سن چهار سالگی بسر میبردند.
♦️گروه جهادی سفیران ایثار بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از یسنا خانم و مادر گرامیشان بخاطر این قدام خیر خواهانه ابراز نموده و از خداوند متعال برایشان آرزوی سلامت و عاقبت بخیری را خواستاریم.
♦️گروه جهادی سفیران ایثار گروه مردمی با مجوز ثبت ۹۸۷۳۱۹۸۱۹۸۲۸ میباشد.
♦️ شما هم میتوانید ما را در این امر خیر یاری فرمائید.
شماره کارت جهت واریز هدایای نقدی خیرین . بانک انصار۶۲۷۳۸۱۱۱۴۰۳۵۷۰۹۳

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

1572 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فرهنگی،اجتماعی سفیر - safeir.ir است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Translate »