گروه جهادی سفیران ایثار فعالیت خود را در خوزستان آغاز کرد

گروه جهادی سفیران ایثار فعالیت خود را در خوزستان آغاز کرد

مسئول گروه جهادی سفیران ایثار گفت: با هدف خدمت به مردم استان خوزستان و همچنین شهرستان دزفول گروه جهادی سفیران ایثار تشکیل و خدمت خود را به صورت رسمی آغاز کرد.

سیدعزیزاله پژوهیده در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در دزفول، اظهار داشت: گروه جهادی مردمی و مستقل سفیران ایثار با حضور جمعی از فرزندان شهدا، رزمندگان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم و جوانان مشتاق به‌کار محرومیت‌زدایی با هدف خدمت‌رسانی در عرصه‌های مختلف مورد نیاز جامعه فعالیت خود را آغاز کرد. 

وی با اشاره به اینکه مسئله حرکت جهادی در ملت ما نهادینه شده است گفت: کار جهادی فرصتی بسیار ارزشمند برای خودسازی، مطالبه‌گری، فرهنگ‌سازی و محرومیت‌زدایی است که باید برای اجرای هر چه بهتر این برنامه‌ها اهتمام ویژه‌ای داشته باشیم.

پژوهیده با اشاره بیانیه گام دوم انقلاب و تاکید مقام معظم رهبری به کارهای جهادی افزود: با توجه به اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره به ویژه در بیانیه گام دوم انقلاب و در بیانات خود به کارها و اقدامات جهادی تاکید ویژه‌ای کرده‌اند باید در اجرای برنامه‌های جهادی به ویژه در عرصه‌های فرهنگی توجه ویژه و موثری داشته باشیم.

وی در ادامه گفت: گروه جهادی سفیران ایثار با محوریت عمق بخشی انقلاب اسلامی در بین جوانان، خدمت‌رسانی فرهنگی، اجتماعی، مذهبی، تبلیغات، عمرانی، بهداشتی و نیز آموزش و رفع محرومیت فعالیت می‌کنند.

مسئول گروه جهادی سفیران ایثار گفت: گروه جهادی سفیران ایثار گروه جهادی مستقل با شماره ثبت ۹۸۷۳۱۹۸۱۹۸۲۸ سازمان بسیج سازندگی استان خوزستان بوده که تمامی هزینه‌های آن توسط خیرین انجام می‌گیرد.

شماره حساب گروه جهادی سفیران ایثار جهت واریز کمک های مردمی
۲۱۴۰۷۰۱۲۸۴۵۰۵۱ نزد بانک انصار

مطالب پیشنهادی :

درباره نویسنده

1572 مطلب نوشته است .

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فرهنگی،اجتماعی سفیر - safeir.ir است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Translate »